Pro ubytovatele - spolupracujte s námi!

Potřebujete zvýšit obsazenost? Buďte vidět! Prezentujte se na turistickém portálu o Jizerských horách. Získejte více přímých zákazníků bez prostředníka. 

 

Proč s námi spolupracovat

 

Skvělá reklama a navíc vytvoření prezentace zdarma

  • Buďte vidět na našich regionálních portálech na www.region-jizerskehory.cz a www.regiontourist.cz. Vaši prezentaci pro Vás vytvoříme zdarma. Žádné poplatky za vytvoření prezentace, budete i na předních pozicích.

 

Zvýšíme Vám obsazenost

  • Nejen že budete umístěni na našich webových stránkách, ale především Vás budeme propagovat na sociálních sítích. Máme parádní profil o Jizerských horách s velkými dosahy.

 

Neplatíte žádné provize. Ušetříte!

  • Zákazníci u Vás poptávají ubytování napřímo. Rezervace máte bez prostředníka, tedy bez provize. Ušetřené peníze raději investujte do vašeho zařízení než platit zprostředkovateli za vysoké provize. U nás se hradí paušální poplatek za prezentaci na našich portálech. Cena prezentace se odvíjí podle velikosti ubytovacího zařízení a za jednu výhodnou cenu máte umístěné ubytování na dvou portálech: www.regiontourist.cz a www.region-jizerskehory.cz
  • Vyplňte formulář níže a my vám zašleme nezávaznou cenovou nabídku. A budete překvapeni, cena je velmi příznivá.

Nezávaznost spolupráce

  • Vše bez závazků a tedy bez starostí. Spolupráci můžete kdykoliv ukončit, ale věříme, že nebude potřeba, protože spolupráce se vám rozhodně vyplatí.

 

Jsme vidět

  • Hledáte-li cokoliv o regionu, vždy narazíte na naše stránky. Ve výsledcích vyhledávání jsme na prvních místech. Zkuste to...

 

Jakékoliv dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonu: +420 776 468 400

 

Služby pro gastronomické provozy

Vyrábíme koncentrátové ovocné sirupy nejvyšší kvality na přípravu domácích limonád.  Naše ovocné koncetráty vynikají svojí  hustotou a obsahují pouze ovoce. Na výrobu 1 litru našeho sirupového koncetrátu je potřeba min. 6 až 10 kg ovoce. Takto vysoký podíl ovoce v žádném jiném sirupu nenajdete. Prodávejte i vy to nejlepší Vašim zákazníkům. Novinkou jsou speciální balení pro gastronomii. Tyto skvělé produkty vyrábí náš sesterských podnik slaskoukjidlu.cz
 

Proč naše ovocné sirupové koncentráty?

* Naše ovocné koncentráty jsou BEZ: přidaných chemických látek, stabilizátorů, dochucovadel, umělých sladidel a zahuštovadel (pektin). 

* Obsahují jen a jen ovoce. 100% ovoce v každé lahvi.

* Nejsou ředěné vodou 

* 13 výtečných příchutí (a další připravujeme...)

 

Dále nabízíme:

* extra silný citronový koncetrát (citronka) v různých velikostech balení

* kvalitní česká vína z vinařství Hulata Němčičky. 

   

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30