/album/fotogalerie25/a8-jpg2/
/album/fotogalerie25/a2-jpg3/
/album/fotogalerie25/a4-jpg2/
/album/fotogalerie25/a3-jpg3/
/album/fotogalerie25/a2326-jpg/
/album/fotogalerie25/a2323-jpg/

Apartmány Doma

 

Obec:

Janov nad Nisou
Poloha:

okraj obce

Lyžování:

800 m od objektu
Region: Jizerské hory

Poloha na mapě

Apartmány Doma - Janov nad Nisou

Jako doma se budete cítit v Apartmánech Doma. Ubytování vhodné pro rodiny i páry v dosahu lyžařského areálu Severák i Jizerké magistrály.

Apartmány Doma v Janově nad Nisou

Popis ubytování

V horní části obce Janov nad Nisou v Jizerskýcho horách nabízí ubytování Apatmány Doma. V objektu jsou tři dvou nebo čtyřlůžkové apartmány s možností přistýlek pro děti. K vybavení patří sociálním zařízení (sprcha nebo vana, WC), kuchyňský a jídelní kout (vařič, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí), TV se SAT, CD-MP3 a připojení k internetu bezdrátové i pevné. Plně k dispozici Vám bude též společenská místnost s barem - ideální místo pro večerní posezení s přáteli. V letních měsících můžete využít venkovní posezení a Vaše děti prolézačky. Parkování je celoročně zajištěno u objektu. Téměř na dohled od apartmánů (cca 800 m) se nachází lyžařský areál Severák, který je též jedním z nástupních míst na Jizerskou magistrálu. Vyrazte s rodinou nebo přáteli do Jizerských hor a rezervujte si ubytování v apartmánech Doma!

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 16 osob
  • Vybavení objektu: společenská místnost s barem, WiFi připojení k internetu, box na lyže, úschovna kol, dětské hřiště, venkovní posezení, parkování u objektu, možnost zapůjčení sportovního vybavení, WiFi připojení k internetu
  • Vybavení apartmánů: sociální zařízení (sprcha nebo vana, WC), kuchyňský a jídelní kout (rychlovarná konvice, vařič, lednička, mikrovlnná trouba, nádobí), TV se SAT, CD-MP3, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30