/album/fotogalerie20/a668-jpg/
/album/fotogalerie20/a669-jpg/
/album/fotogalerie20/a667-jpg/
/album/fotogalerie20/a666-jpg/
/album/fotogalerie20/a671-jpg/
/album/fotogalerie20/a672-jpg/

Chata Štěpánka


Dolní Rejdice
Rezervace: 491 005 805
Poloha: okraj obce
Lyžování: Skiareál Rejdice

Poloha na mapě

Chata Štěpánka - Dolní Rejdice

Pronájem celé chalupy i samostatných pokojů u lyžařského areálu Rejdice nabízí Chata Štěpánka, idální místo pro nenáročné skupiny sportovců.

Popis ubytování

Horská Chata Štěpánka leží na pomezí regionů Jizerské hory a Krkonoše. K pronájmu se nabízí jak celá chata o kapacitě 18 osob, tak jednotlivé pokoje. Chata je ideální pro skupiny přátel, sportovní kurzy nebo pro rodiny s dětmi. V přízemí chaty se nachází vybavená kuchyň (sporák s troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, základní nádobí), společenská místnost s TV, kde můžete trávit příjemné společné večery. Hned vedle společenské místnosti se nachází jedna ložnice. Zbytek pokojů pak naleznete v patře. Koupelny naleznete v chatě hned dvě, což ocení každá větší skupina. Pokud se Vám nebude chtít vařit, můžete se stravovat v sousední chatě, kde Vám bude k dispozici také venkovní posezení s ohništěm, ruské kuželky a stůl na stolní tenis. Vaše děti jistě nadšeně přijmou dětské hřiště s trampolínou, skluzavkami, houpačkami, kolotočem a pískovištěm. V létě se můžete ochladit v horském rybníčku, pro Vaše děti je napuštěn dětský bazén. V okolí Dolních Rejdic se nachází řada krásných míst, které stojí za Vaši návštěvu. Patří k nim například rozhledny Štěpánka nebo Černá Studnice, přehrady Souš a Josefův Důl nebo Mumlavské vodopády v Harrachově. V nedalekém městě Tanvald si můžete zahrat bowling, minigolf nebo si vyzkoušet jízdu na koních. V zimních měsících Jizerské hory kromě řady lyžařských areálů nabízí také stovky kilometrů upravovatných běžkařských tratí. Neváhejte a navštivte Chatu Štěpánka.

 

  • Kapacita objektu: 18 osob
  • Vybavení objektu: vybavená kuchyň (sporák s troubou, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, základní nádobí), společenská místnost s Tv, dvě koupelny (sprcha, wc), udržovaná zahrada, připojení k internetu, parkování u objektu
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30