/album/fotogalerie7/lesni-chata14-jpg/
/album/fotogalerie7/lesni-chata10-jpg/
/album/fotogalerie7/lesni-chata4-jpg/
/album/fotogalerie7/lesni-chata15-jpg/
/album/fotogalerie7/lesni-chata1-jpg/
/album/fotogalerie7/lesni-chata5-jpg/

Lesní chata

 

Obec: Bedřichov
Poloha: obec Bedřichov
Region: Jizerské hory
 

 

Poloha na mapě

Lesní chata - Bedřichov, Jizerské hory

Vyhlášená turistické ubytování v Bedřichově, Mekce všech běžkařů a turistů. Na výlety či běžky vyrazíte přímo od Lesní chaty, vše na dosah.

Lesní chata v Bedřichově

Popis ubytování

Nabízíme Vám stylové horské ubytování v penzionu Lesní chata v Bedřichově v srdci Jizerských hor. Ubytování Vám nabízíme v příjemně zařízených pokojích vybavených TV, SAT, WiFi, některé pokoje mají vlastní sociální zařízení, ostatní sociální zařízení společné na chodbě. K Lesní chatě náleží horská restaurace s krbem a barem a především výbornou kuchyní. V leté oceníte letní terasu s výhledem na okolí, dětské hřiště a trampolínu o průměru 5 m. Samozřejmostí je parkování u objektu, ale také úschova kol a lyží či připojení na WIFI internet. V zimě se můžete vydat na běžky přímo od Lesní chaty. Lyžařské areály se nachází kousek od objektu, stejně jako dětský lyžařský vlek.

                

  • Kapacita objektu: 42 osob
  • Vybavení objektu: horská restaurace s krbem a barem, letní terasa s výhledem, dětské hřiště s trampolínou, parkování u objektu, úschovna kol a lyží, WiFi internet
  • Vybavení pokojů: TV-SAT, WiFi, pokoje s umyvadlem (WC, sprcha odděleně), pokoje se sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo)
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30