/album/fotogalerie19/chata-jana-pokoje-13-jpg/
/album/fotogalerie19/chata-jana-exterier-4-jpg/
/album/fotogalerie19/chata-jana-exterier-11-jpg/
/album/fotogalerie19/a648-jpg/
/album/fotogalerie19/chata-jana-pokoje-3-jpg/
/album/fotogalerie19/a650-jpg/

Chata Jana


Obec: 

Dolní Rejdice

Poloha:

okraj obce
Lyžování:

Skiareál Rejdice
Region:

Jizerské hory

Penzion Chata Jana - Dolní Rejdice, Jizerské hory

Ubytování za skvělé ceny přímo u lyžařského areálu. Chatu ocení nejen rodiny s dětmi, ale i pořadatelé sportovních akcí a škol v přírodě.

Chata Jana v Rejdicích, Jizerské hory

Popis ubytování

V obci Dolní Rejdice cca 30 m od dolní stanice lanové dráhy Skiareálu Rejdice v regionu Jizerské hory se nachází Chata Jana. Ubytování v penzionu ocení všichni během celého roku. Chata je hojně vyhledávaná jak rodinami s dětmi, tak školami pro pořádání sportovních kurzů a škol v přírodě. Celková kapacita objektu je 30 lůžek rozložených do dvou až pětilůžkových pokojů se společným sociálním zařízením. Celodenní stravování je zajištěno v restauraci s domácí kuchyní. Dlouhé večery nebo dny, kdy je špatné počasí, můžete strávit ve společenské místnosti kde je k dispozici Tv se sat, video a hifi. Samozřejmostí je WiFi připojení k internetu a celoroční parkování u objektu. Předností Chaty Jana je udržovaná zahrada s venkovním posezením s ohništěm a grilem, venkovním bazénem, ruskými kuželkami a dětským hřištěm s houpačkami, kolotočem, skluzavkou a pískovištěm. Sportovci jistě také využijí nedaleké tenisové kurty, hřiště na nohejbal a minigolf. V zimě jsou Jizerské hory ideální nejen pro sjezdaře, ale také pro běžkaře. Pro ty je připraveno více než 170 km upravovaných tras Jizerské magistrály. V létě okolní terén ocení všichni cyklisti a turisti.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Vybavení a služby objektu

 
  • Kapacita objektu: 30 osob
  • Vnější vybavení objektu: udržovaná zahrada, travnaté hřiště, přírodní horský bazén, dětský bazén, posezení s ohništěm a grilem, ruské kuželky, venkovní stolní tenis, dětské hřiště (houpačky, kolotoč, skluzavky, pískoviště), parkování u objektu
  • Vnitřní vybavení objektu: hospůdka s barem, krbem a TV, společenská místnost s TV + sat, video, HiFi, WiFi internet
  • Vybavení pokojů: společné sociální zařízení
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: do 10:00

Poloha na mapě

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30