/album/fotogalerie18/a344-jpg/
/album/fotogalerie18/a340-jpg/
/album/fotogalerie18/a345-jpg/
/album/fotogalerie18/a348-jpg/
/album/fotogalerie18/a346-jpg/
/album/fotogalerie18/a341-jpg/

Penzion Na Rozcestí


Obec:

Janov nad Nisou
Poloha:

střed obce
Lyžování:

1,5 km od objektu
Region:

Jizerské hory

Poloha na mapě

Penzion Na Rozcestí - Janov nad Nisou

Příjemné ubytování nejen pro sportovce, ale i rodiny s dětmi a restauraci se skvělou domácí kuchyní nabízí Penzion Na Rozcestí v Janově.

Penzion Na Rozcestí v Janově nad Nisou

Popis ubytování

Penzion Na Rozcestí v regionu Jizerské hory v obci Janov nad Nisou nabízí celoroční ubytování v devíti dvou až šestilůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají vlastní sociální zařízení (sprcha, wc), Tv a WiFi připojení k internetu. Pokud nemáte nebo nechcete vozit vlastní počítač, můžete využít ten místní s připojením k internetu. K penzionu náleží příjemná restaurace s výtečnou českou kuchyní, která zajišťuje celodenní stravování. Restaurace je kuřácká ale v době snídaní, obědů a večeří je kouřit zakázáno. V letních měsících jistě oceníte venkovní posezení s grilem a ohništěm. Jizerské hory jsou stále neprávem málo objevenou oblastí. Přímo v obci Janov nad Nisou se nachází bobová dráha, v nedalekém Liberci můžete navštívit centrum Babylon, zoologickou nebo botanickou zahradu. Pro milovníky běžek je připravena unikátní Jizerská magistrála s více než 170 km upravovaných běžkařských tratí. V letních měsících jsou Jizerské hory ideální pro turistiku a cykloturistiku. Služeb Penzionu Na Rozcestí využívají rodiny s dětmi, školy v přírodě, sportovní soustředění, firmy pro svá školení. Využijte jich i vy a rezervujte si ubytování v Penzionu Na Rozcestí včas.

 

Vybavení a služby objektu

  • Kapacita objektu: 34 osob
  • Vybavení objektu: restaurace (kuřácká, nekouří se v době snídaní, obědů, večeří), dětský koutek, stolní fotbálek, počítač s internetem, venkovní posezení s grilem a ohništěm, úschovna kol a lyží, parkování u objektu
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), Tv, WiFi připojení k internetu
  • Check - in: od 13:00
  • Check - out: do 10:00

 

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

Štítky: penziony

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30