/album/fotogalerie9/penzion-pokorny7-jpg1/
/album/fotogalerie9/penzion-pokorny8-jpg/
/album/fotogalerie9/penzion-pokorny9-jpg/
/album/fotogalerie9/penzion-pokorny10-jpg/
/album/fotogalerie9/penzion-pokorny2-jpg/
/album/fotogalerie9/penzion-pokorny6-jpg/

Penzion Pokorný

 

Obec:

Jablonec nad Nisou

Lyžování:

Liberec (Ještěd)

Region:

Jizerské hory

Penzion Pokorný - Jablonec nad Nisou

Ubytování s rodinnou atmosférou nedaleko centra Jablonce nad Nisou, vhodné místo pro letní i zimní dovolenou v Jizerských horách.

Popis ubytování

Penzion Pokorný nabízí ubytování poblíž centra klidného horského města Jablonec na Nisou v Jizerských horách. Ubytování Vám nabízíme v pokojích vybavených vl. sociálním zařízením, TV, SAT, WiFi a lednicí. Každý pokoj má také v ceně bezplatnou garáž nebo parkování na uzamykatelném dvoře. Ubytování hosté mohou také využít útulné společenské místnosti, v létě posedět na zahradě s možností grilování či posezení u ohně. Pro děti je na zahradě k dispozici houpačka, skluzavka, trampolína. V zimě lze 200 m od penzionu vyrazit na běžkách po okolí Jablonce nad Nisou, popřípadě bruslit na zamrzlé přehradě (200 m od penzionu). Hosté penzionu Pokorný mohou využívat kuchyňku, stolní fotbálek či šipky. Na pokojích je obden prováděn menší úklid s výměnou ručníků.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

 

Vybavení a služby objektu

 

  • Kapacita objektu: 14 osob
  • Vybavení objektu: WIFI internet, salonek a kuchyňka, zahrada s venkovním i krytým posezením, parkoviště u penzionu, šipky, úschovna lyží, dětské hřiště, houpačka, skluzavka, trampolína 
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení se sprchou (vanou), wc, TV-SAT, WiFi internet, lednice, garáž (5ks), samostatně uzamykatelnou garáž (5ks) či uzamykatelné stání ke každému pokoji 
  • Check - in: od 14:00
  • Check - out: 10:00

Poloha na mapě

Štítky: penziony

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30