/album/fotogalerie15/dsc-4412-jpg/
/album/fotogalerie15/a4-jpg1/
/album/fotogalerie15/a6-jpg1/
/album/fotogalerie15/a5-jpg1/
/album/fotogalerie15/a1-jpg2/
/album/fotogalerie15/a2-jpg2/

Penzion Rudolf

 

Obec:

Rudolfov
Poloha:

okraj obce

Lyžování:

2 km od objektu
Region:

Jizerské hory

Penzion Rudolf - Rudolfov, Jizerské hory

Ubytování na klidném místě ale v dosahu všech zajímavostí Jizerských hor, pokoje s vlastním sociálním zařízením a příjemná restaurace.

Penzion Rudolf

Popis ubytování

Nabízíme ubytování v penzionu Rudolf v malebné vesničce Rudolfov v Jizerských horách. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ledničku, TV a rádio. Součástí penzionu je příjemná restaurace, která je určená pouze pro ubytované hosty. Relaxovat můžete v naší infrasauně. Pro vaše děti je k dispozici dětský koutek, v létě pak prostorné dětské hřiště a zahradní bazén. Penzion Rudolf se nachází na klidném místě, ale zároveň v dosahu civilizace. Zastávka MHD do Liberece je pouze 30 m od objektu. Liberec se pro své četné turistické zajímavosti a atrakce může stát jedním z cílů vašich výletů stejně jako samotné Jizerské hory. V Liberci naleznete zde zoologickou a botanickou zahradu nebo oblíbené  Centrum Babylon  s IQparkem V zimě se vydejte do nedalekého lyžařského areálu Bedřichov nebo obujte běžky a nastupte do stopy a poznejte krásy Jizerských hor.  Jizerská magistrála  nabízí více než 170 km upravovaných běžeckých tratí.

Ceník a rezervace ubytování

Pro zobrazení ceny nastavte termín pobytu, preferované pokoje a počty osob. Systém Vám vypočte nejvýhodnější cenu. V dalším kroku si nastavíte děti na pokojích, na které získáte slevy. Vaši rezervaci následně odešleme přímo do ubytovacího zařízení.

 

 

Vybavení a služby objektu

 

  • Kapacita objektu: 35 osob
  • Vybavení objektu: restaurace pouze pro hosty penzionu, apartmány, infrasauna, WiFi připojení, mikrovlnná trouba, dětský koutek, terasa, udržovaná zahrada, zahradní bazén, dětské hřiště, parkoviště hlídané kamerami
  • Vybavení pokojů: sociální zařízení (sprcha, wc), lednice, Tv, rádio
  • Check - in: sobota 14:00 - 19:00
  • Check - out: sobota 10:00

Poloha na mapě

Štítky: penziony

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek: 08:00 - 16:30