Fotogalerie

/album/fotogalerie-aquapark-babylon/babylon-01-jpg/
/album/fotogalerie-aquapark-babylon/babylon-09-jpg/
/album/fotogalerie-aquapark-babylon/babylon-04-jpg/
/album/fotogalerie-aquapark-babylon/babylon-08-jpg/
/album/fotogalerie-aquapark-babylon/babylon-02-jpg/
/album/fotogalerie-aquapark-babylon/babylon-012-jpg/

Poloha na mapě

Aquapark Babylon Liberec - Liberec, Liberecko

Mnoho zábavy i relaxace vás čeká v aquaparku Babylon, který je vybaven mnoha atrakcemi od tobogánů až po masážní trysky.

Aquapark Babylon Liberec

     

Zdroj: centrumbabylon.cz

Divoká řeka

Centrum Babylon Liberec je rozsáhlým komplexem zábavy a poznávání pro děti i dospělé. Nechybí tady ani oblíbený aquapark. Vzájemně propojené haly nabízejí několik bazénů, kde najdete oblíbené vodní atrakce jako tobogány, brouzdaliště, masážní trysky, vodní jeskyně, divokou řeku, vodní skluzavky, vnitřní whirpool.

 

Skokanská věž

K dispozici je vám závodní bazén s osmi dráhami, skokanská věž, skokanská prkna, dětský bazén k výuce. Nejmenším dětičkám se zalíbí vodní hříbek a masážní trysky. Příznivce adrenalinových zážitků potěší 150 m dlouhý nerezový tobogán, ke kterému vede prosklené schodiště. Z vyhlídkové terasy si můžete dopřát pohled na bazénové okolí i parkoviště.

 

Saunový svět

V aquaparku je také nová odpočinková zóna s lehátky i posezením a také zóna pro saunování. Celá část je oddělena od hluku aquaparkové části. V části pro saunování je pobyt možný jen bez plavek. Možnost zapůjčení prostěradla přímo v Aquaparku.

 

Laser show

Každý den od 20:30 můžete v aquaparku shlédnout jedinečnou laser show s 3D efekty. Projekce je vykreslována 5 lasery a 9 m širokou vodní stěnou. Tento vyjímečný zážitek dokresluje scénická hudba. Společně s dýmovými efekty se jedná o jedinečné představení barev a animací, které v návštěvníkovi zanechají silný emotivní zážitek.

 

Laser show Babylon

Zdroj: centrumbabylon.cz

Provozní doba a ceník

  • Ceny vstupného i provozní dobu najdete zde.

 

Kontakt

Centrum Babylon a.s.
Nitranská 1
460 12 Liberec
Aquapark pokladna: +420 485 249 406+420 485 249 406
e-mail: touristservice@centrumbabylon.cz

 

Tip v okolí

Až si náležitě odpočinete ve vířivkách a vydovádíte na tobogánech, můžete si prohlédnout liberecký zámek. Tuto barokní stavbu z 16. století najdete blízko středu města, na Zámeckém náměstí.