Fotogalerie

/album/fotogalerie-rafting-jizera/rozlouen-jpg/
/album/fotogalerie-rafting-jizera/zpteka-jpg/
/album/fotogalerie-rafting-jizera/vlka-jpg/
/album/fotogalerie-rafting-jizera/rafting-jizera-jpg2/
/album/fotogalerie-rafting-jizera/bluk-jpg/
/album/fotogalerie-rafting-jizera/p1010013-jpg/

Poloha na mapě

Rafting Jizera - Malá Skála, Líšný

Vemte děti na rafty a pokořte řeku Jizera. Sjíždění probíhá na nenáročné trase s instruktorem, nemusíte se tedy ničeho bát.

     

Zdroj: rafty-jizera.cz

Nenáročná trasa

Dopřejte si lehký rafting po řece Jizeře v raftových člunech. Plavba je dlouhá přibližně 12km. Zkušený vodák Milan Masák nabízí zájemcům splutí řeky Jizery v regionu Český ráj na raftových člunech. Půjčovna raftů a organizované sjíždění řeky Jizery na raftových člunech s instruktorem. Jedná se o nenáročnou trasu na bezpečných nafukovacích člunech s kapacitou až 7 osob/raft. Aktivita je vhodná pro úplné začátečníky, skupiny (výborný tip na školní výlet) i pro rodiny s dětmi.

 

Vodní doprovod

Trasa je dlouhá 10 km nebo 12 km, nejedná se o divokou vodu, je tedy vhodná i pro začátečníky. Jízda probíhá na bezpečných člunech s kvalitní profesionální výbavou (pádla, vesty a rafty pro 7 osob). K dispozici vám bude zkušený vodní doprovod včetně instruktáže. Trasa začíná na Malé Skále u Turnova a končí v Dolánkách u Turnova. Celá akce nebude trvat déle jak 3 hodiny a můžete jí spojit s vlástním programem (např. při výletu na kolech, pěší tůře, či jiné aktivitě). Úschovnu nebo transport kol do místa vylodění lze zajistit.

 


Cena

 

Kontakt

Milan Masák, Ohařice 54, 506 01 Jičín
Tel: 605 532 085
E-mail:  milan.masak@email.cz

 

Tip v okolí

Jen pár metrů od řeky se nachází náš největší skalní hrad. Vranov - Pantheon včetně předhradí zaujímá délku téměř 400 m a je dnes považován za náš nejdelší a nejkomplikovanější skalní hrad v Čechách. Nenechte si ujít jeho prohlídku.