Fotogalerie

/album/fotogalerie67/r15-jpg/
/album/fotogalerie67/r6-jpg/
/album/fotogalerie67/r11-jpg1/
/album/fotogalerie67/r19-jpg/
/album/fotogalerie67/r16-jpg/
/album/fotogalerie67/r17-jpg/

Poloha na mapě

Sommer paradies -  Turnov, Liberecko

Podívejte se na krajinu také z žabího pohledu, tedy z vody. Nasedněte na rafty s instruktorem a můžete si v klidu vychutnávat okolní krásy.

Výlety v ráji

     

Zdroj: vyletvraji.cz

Výlet v ráji

Agentura Paradis nabízí v Českém ráji sjíždění řeky Jizery. Půjčovna raftů - Výlet v ráji nabízí sjíždění řeky Jizery pro rodiny, skupiny, školy, firmy a širokou veřejnost. Naším cílem je ukázat Český ráj nejen příležitostným návštěvníkům z trochu jiného pohledu, jak ho neznají a možná sami poznat nemohou.  Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti Vám pomohou objevit kouzlo místa příslovečně zvaného Český ráj.

 

Mrazivé počasí neodradí

Jizeru splouváme na raftech celoročně a neodradí nás ani mrazivé počasí. Naší chloubou jsou nové, kvalitní, celouzavřené, hezky barevné rafty, které si každý oblíbí. Nabízíme kompletní servis , což znamená,že vám půjčíme rafty, pádla, vesty, pytle, barely, dostanete instruktáž, rafty vám přivezeme na start a odvezeme je z cíle. Možné nástupy a výstupy je možné zjistit zde.

 

Ceny

  • Jasnou cenu najdete v ceníku.
  • Po dohodě si můžete trasu zvolit sami, nebo lodě zapůjčit na jinou řeku.
 

Kontakt

Husova 559
51101 Turnov
tel.: +420 737 374 500
e-mail: info@vyletvraji.cz

 

Tip v okolí

Jedním z možných nástupních míst je Malá Skála a právě nedaleko odtud můžete objevit tajemou zříceninu hradu Frýdštejn. Při prohlídce budete prolézat kamennými chodbami a jistě vás uchvátí i okrouhlá věž, ze které se nabízí krásný výhled od okolí. Na Frýdštejn se i několikrát vypravili filmaři a točila se tu například pohádka O princezně Jasněnce a létajícím ševci.

Vyhledávání

Kontakt

Region Jizerské hory Pondělí - pátek, neděle:
08:00 - 19:00
+420 491 005 805
+420 608 608 677

Sněhové zpravodajství

 

Špičák 80 cm
Příchovice 55 cm
Severák 70 cm

 

Všechny lyžařské areály

Certifikáty a ocenění